جدیدترین سایت

۱۰ روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه - جدیدترین سایت

مسابقه کاربران برتر فایل ناب
تنظیم شرایط محیطیفایل ناب | ایجاد فروشگاه فایل

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید

هفت دوره از مسابقات فایل ناب را در کنار شما کاربران عزیز بودیم و تلاش کردیم که با جوایزی هرچند کوچک ، قدردان زحمات و تلاش های شما عزیزان باشیم. در بهار 96 هم با هشتمین دوره از مسابقات فایل ناب در کنار شما خواهیم بود و همه با هم تلاش خواهیم کرد که در مسیر موفقیت پیش قدم باشیم.

جوایز ویژه بازاریاب های برتر:
بیش از 300 بازاریابی: 100,000 تومان
بیش از 600 بازاریابی: 250,000 تومان
بیش از 900 بازاریابی: 450,000 تومان

جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:
آپلود بیش از 500 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیش از 1000 فایل: 110,000 تومان
آپلود بیش از 2000 فایل: 250,000 تومان

۱۰ روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

۱۰ روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

کامیل ولایر Camille Volaire یکی از ستارگان تلویزیونی فرانسه و نوسینده کتاب پرفروش Self-lifting، مجموعه تمریناتی برای زیبا و خوش فرم شدن سینه ها تهیه کرده که در سراسر جهان به محبوبیت زیادی رسیده است.

 

شما برای انجام این تمرینات به تجهیزات خاصی نیاز ندارید و بلافاصله بعد از خواندن مقاله می توانید این ورزش ها را انجام دهید.همراه باشید با ایران ناز

 

۱۰ . گرفتن ستاره ها Catcher of stars

 

10 روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

این تمرین برای گرم کردن است و کمک می کند پشتتان را تقویت کنید و ایستادنتان را اصلاح نمایید.صاف بایستید و سرتان را به پشت خم کنید. و به صورت متناوب دستهایتان را بالا برده و مشت کنید انگار که می خواهید ستاره بچینید و به حالت ول باز گردید.

 

۹ . حرکت فیل Elephant

 

10 روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

حرکت فیل به تقویت پشت و گردن و ریلکس شدن عضلات سینه کمک میکند.پاهای خود را به اندازه عرض شانه باز کنید و بالا تنه را به سمت جلو خم کنید. پشتتان باید به موازات زمین قرار بگیرد. بازوها را به سمت پایین بگیرید و شروع به حرکت دادن ان ها به سمت چپ و راست کنید و همزمان به عقب قدم بردارید. سرتان باید هم جهت با بازوها حرکت تکند.

 

۸ . حرکت کبرا Cobra برای خوش فرم شدن سینه

 

10 روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

حرکت کبرا بالاتنه شما را تقویت می کند. شاید برای یک تازه کار حرکت سختی به نظر بیاید ولی با گذاشت زمان برایتان راحت تر خواهد شد.به شکم دراز بکشید. دستان را پشت سر بگذارید. سر و بالاتنه را از زمین بلند کنید به طوری که آرنج ها در دو طرف قرار بگیرند. پاها باید کنار هم قرار بگیرند.

 

۷ . حرکت توپ تنیس Tennis ball برای بالا کشیدن سینه

 

10 روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

این ورزش یکی از مهم ترین حرکاتی است که به تقویت عضلات سینه کمک می کند.صاف بایستید و پاها را به اندازه باسن از هم جدا کنید. توپ تنیس را بین دو کف دست روبروی سینه قرار دهید. بازوها را به سمت هم فشار دهید و توپ تنیس را فشرده و رها کنید. آرنجها باید به موازات سطح زمین باشند.

 

۶ . حرکت کتاب برای خوش فرم شدن سینه و بازو

 

10 روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

این حرکت برای سفت کردن سینه و تقویت عضلات پشت است.صاف بایستید و بازوها را از هم باز کنید و کف دست رو به بالا باشد. روی کف هر دست یک کتاب با دمبل قرار دهید. بازوها را به دو طرف باز کنید و سپس به سمت جلو بیاورد.

 

 ۵٫ حرکت قیچی

 

10 روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

حرکت قیچی کمک می کند تا عضلات سینه را بکشید و ایستادنتان را اصلاح کنید.صاف بایستید، بازوها را به دو طرف بکشید و کف دست را رو به پایین نگه دارید و سپس به جلو بیاورید تا مثل قیچی حالت ضربندری بگیرند. به صورت متناوب جای بازوها را عوض کنید.

 

۴ . حرکت آلباتراس برای تقویت سینه و بازو

 

10 روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

این حرکت برای تقویت عضلات بزرگ و کوچک سینه است.صاف بایستید و پاها را به اندازه عرض باسن باز کنید. بازوها را در دو طرف بدن به موازات زمین قرار دید و کف دست رو به بالا باشد. دست ها را تا جایی که امکان دارد به سمت عقب ببرید و سپس به حالت اول بازگردید.

 

۳ . حرکت بالش برای تقویت عضلات سینه

 

10 روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

مانند حرکت قبلی باعث تقویت عضلات کوچک و بزرگ سینه می شود.صاف بایستید و پاها را کنار هم قرار دهید. بالشی برداشته جلوی سینه قرار دهید و بازوها را به سمت هم فشار دهید و سپس رها کنید.

 

۲ . حرکت گهواره برای سفت شدن سینه

 

10 روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

حرکت گهواره به تقویت عضلات حمایت کننده سینه کمک می کند.صاف بایستید و بازوها را جلو سینه بیاورید و با کف دست آنج دست دیگر را بگیرید و با وارد کردن فشار به آرنج ها بازوها را تحت فشار قرار دهید.

 

۱ . حرکت زیر چانه

 

10 روش عالی برای بالا بردن و فرم دهی به سینه

 

این حرکت عضلات سینه و پشت را تقویت می کندبازوها را در جلو خم کنید و آرنج را به موازات شانه قرار دهید. کف دست ها را روی هم بگذارید. تا جایی که می توانید با چانه دست ها را به سمت پایین فشار دهید.

 

تکرار

در ۱۰ روز اول شما باید هر کدام از این ورزش ها را۲۰ بار در روز تکرار کنید. بعد از ۲۰ روز باید شاهد تغییرات ایجاد شده در بدنتان باشید و پس از آن می توانید این تمرینات را هفته ای سه بار و با ۱۰ تکرار انجام دهید.

 

انجام این تمرینات روزانه ۱۵ دقیقه از وقت شما را می گیرد ولی در عوض باعث می شود سینه هایی سفت و زیبا داشته باشید که این ارزوی خیلی از خانم ها میباشد

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 58528 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها