جدیدترین سایت

عکس های زیرخاکی که برای اولین بار درعمرتان می بینید!! (قسمت۲) - جدیدترین سایت

مسابقه کاربران برتر فایل ناب
تنظیم شرایط محیطیفایل ناب | ایجاد فروشگاه فایل

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید

هفت دوره از مسابقات فایل ناب را در کنار شما کاربران عزیز بودیم و تلاش کردیم که با جوایزی هرچند کوچک ، قدردان زحمات و تلاش های شما عزیزان باشیم. در بهار 96 هم با هشتمین دوره از مسابقات فایل ناب در کنار شما خواهیم بود و همه با هم تلاش خواهیم کرد که در مسیر موفقیت پیش قدم باشیم.

جوایز ویژه بازاریاب های برتر:
بیش از 300 بازاریابی: 100,000 تومان
بیش از 600 بازاریابی: 250,000 تومان
بیش از 900 بازاریابی: 450,000 تومان

جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:
آپلود بیش از 500 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیش از 1000 فایل: 110,000 تومان
آپلود بیش از 2000 فایل: 250,000 تومان

عکس های زیرخاکی که برای اولین بار درعمرتان می بینید!! (قسمت۲) ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دیدن عکس های تاریخی قدیمی همیشه لذت بخش بوده است؛ خصوصا اگر این عکس های ناب برای اولین بار منتشر شده باشند. در این پست عکس هایی خواهید دید که هیچ جای دیگری ندیده بودید

عکس های قدیمی تاریخی که به تازگی منتشر شده اند

تولستوی در حال داستان خواندن
در این عکس مربوط به ۱۹۰۹  تولستوی را می بینید که برای نوه هایش قصه می خواند. خوشبختانه این داستان کمی کوتاه تر از جنگ و صلح بود! تولستوی خانواده ای پرجمعیت داشت. این نویسنده روسی سال ۱۹۶۲ با سوفی آندریونا برس (Andreyevna Behrs)  وقتیکه سوفی یک دختر دبیرستانی ۱۶ ساله بود ازدواج کرد.
این زوج صاحب ۱۶ فرزند شدند و ۸ تای آنها زنده ماندند.
تولستوی همچنین ۶ نوه داشت که ۵ نوه او از پسرش Illya بودند. و یکی از نوه هایش هم از فرزند دخترش بود. این عکس آرام جنبه متفاوتی از زندگی این نویسنده کلاسیک جدی را نشان می دهد.

 tolstoy-87191.jpg

سرباز غش کرده
رژه سال ۱۹۷۰ مربوط به زمان پادشاهی ملکه الیزابت دوم، یکی از نگهبانان زمانی که ملکه الیزابت از پشت سرش رد می شد از هیجان غش کرد. در این رژه مربوط به جداسازی خانواده (Household Division ) در انگیس  ملکه اطراف آنها می چرخد تا آنها را ارزیابی کند، در قسمت دوم این ارزیابی وقتی از پشت سر آنها را چک می کرد این نگهبان هوشیاری اش را از دست داد.

 out-cold-57975.jpg

جان مک کین
در این عکس مردی در آب های دریاچه Trúc Bạch در هانوی سال ۱۹۶۷ توسط ویتنامی ها دستگیر می شود. این مرد کسی نیست جز جان مک کین. جان مک کین در آسمان بود که مورد حمله هوایی قرار گرفت و و بر فراز هانوی سقوط کرد. او به مدت پنج سال و نیم زندانی جنگی بود و تا سال ۱۹۷۳ زمان امضای قرارداد صلح پاریس آزاد نشد.

mccain-19122.jpg 

ربات سیگاری
عکسی قدیمی از پیشرفت تکنولوژی در سال های اولیه اش! شرکت التریک وستینگهاوس در دهه ۳۰ یک ربات سیگاری ساخت. اسم این ربات Elektro (الکترو) بود- چقدر مدرن!
الکترو علاوه بر پک زدن به سیگار می توانست ۷۰۰ کلمه بگوید، بادکنک باد کرده و بازوها و سرش را تکان دهد. چشمهایش نیز رنگ سبز و قرمز را تشخیص می داد.

elektro-worlds-fair-17123-68782.jpg 

اسلحه های فراوان
این انبار مهمات در ماشین بونی پارکر و کلاید بارو معروف پیدا شد. این جنایتکاران بدنام به شهرهای مختلف آمریکا سفر می کردند، مردم را دزدیده و می کشتند. آنها به خاطر دزدی از بانک شناخته شدند، اگرچه از مغازه های کوچک و پمپ بنزین ها هم دزدی می کردند. آنها بالاخره توسط چهار افسر پلیس تگزاس دستگیر و کشته شدند.
از وسایل آنها فقط اسلحه کشف نشد. آنها یک شعر با دستخط بونی، یک دوربین و چند حلقه فیلم چاپ نشده یافتند. بونی و کلاید در اکثر عکس هایشان به حالت مسخره و شوخی با اسلحه به هم نشانه گرفته بودند.

 historical27-39819.jpg

بانوان جاروکش
این بانوان زمانی که مردان در جنگ بودند خیابان های شهر لیورپول را تمیز و جارو می کردند. این عکس در سال ۱۹۱۶ گرفته شده است. درطول جنگ زن ها شغل های سنگین حتی ساخت و و ساز را عهده دار بودند. بعد از بازگشت مردان تسلیم کردن مشاغل به انها کار ساده ای نبود، چون اغلب جنگ ها اصلی بر جنبش های حقوق زنان تاثیر می گذاشت.

 sweepers-16554.jpg

اسکیت های موتوری
تابحال دیده بودید یک انسان برای سفر درون شهری به خودش بنزین بزند! این وسیله یعنی اسکیت هایی که با بنزین کار می کردند در ۶۰ مشهور شدند. این اسکیت ها یک موتور یک اسب بخار داشت که مصل کوله پشتی پشت انسان قرار می گرفت و با بنزین کار می کرد. قیمت آنها در دهه ۶۰ ۲۵۰ دلار بود و بدون شارژ کردن می توانست در هر ساعت تا ۳۰ مایل حرکت کند.

historical32-18138.jpg

 

کلود مونه
کلود مونه هنرمند فرانسوی سال ۱۹۲۳ کنار نقاشی مشهورش یاس های ابی ژست گرفته است. مونه بنیان گذار نقاشی امپرسیونیست فرانسه بیش از ۲۰ از زندگی اش را صرف نقاشی از گلها کرد. پس عجیب نیست که باغ ها برای این هنرمند بسیار مهم بودند.
او یک خانه و باغ در Giverny خرید و بعد با خریدن زمین های اطراف خانه اس  بعد از فروختن نقاشی هایش یک خانه باغی و دومین استودیوی خود را ساخت.

monet-72097.jpg 

نجات یافته
این عکس رابرت مک گی است که در سن ۱۳ سالگی پوست سرش توسط مردم Sioux کنده شد. خانواده او کشته شدند. او و والدینش مجبور بودند به سمت غرب Santa Fe Trail بروند. نجات پیدا کردن او معجزه بود و او بعدها داستانش را برای یک روزنامه محلی تعریف کرد. (همان زمان این عکس گرفته شد).

historical34-75325.jpg 

صورت های جنگ
این زن یک ماسک ضدگاز زده است. این عکس مربوط به انگلستان سال ۱۹۳۸ است. بزرگ کردن یکمودک در چنین شرایطی ترسناک است، اینطور نیست؟ مردم انگلیس که در طول جنگ در شهرهای بزرگ زندگی می کردند اغلب در پناهگاه ها با هم زندگی می کردند واز ماسک استفاده می کردند.
اگرچه ظاهر اختراع این زن ترسناک است، اما وسیله خوبی برای محافظت از بچه اش بوده است.

pram-43549.jpg 

جوانی های نابغه
استیون هاوکینگ یکی از بااستعدادترین ذهن های دنیا را دارد. شاید در نگاه اول در این عکس قابل شناسایی نباشد ، چون او به مبتلا به بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک شده بود و اندام های بدنش به مرور کارکرد خود را از دست دادند. این یکی از معدود عکس های هاوکینگ نابغه در جوانی است که زمان ازدواجش با جین وایلد در سال ۱۹۶۵ گرفته شده است.
ازدواج این دو مدت کوتاهی بعد از تشخیص ابتلای هاوکینگ به بیماری صورت گرفت و او در مورد این پیوند گفت: چیزی به من بدهید که به خاطرش زندگی کنم.  این دو در سال ۱۹۹۰ وقتی که هاوکینگ به خاطر Eileen Mason  جین را ترک کرد بی سر و صدا طلاق گرفتند.

hawking-50842.jpg 

شهر نجات یافته
وقتی دولت آمریکا در دهه ۵۰ آزمایش های هسته ای انجام می داد، یک شهر از مانکن ها درست کردند. آنها این کار را کردند تا بفهمند بعد از یک بمب بزرگ چه اتفاقی خواهد افتاد.
این مانکن های ترسناک به منظور نابودی مورد تست قرار گرفتند، اغلب آنها در حالت های مردم عادی قرار داده شدند، مثل مردمی که با خانواده شان شام می خوردند، تلویزیون تماشا می کردند یا بچه هایی که بیرون از خانه بازی می کردند.  منطقه تست نوادا شهر نجات یافته نامیده شد. و اکنون بازدید از آن برای توریست ها آزاد است.  این آزمایش ها در اوایل دهه ۹۰ به اتمام رسید.

historical53-21488.jpg 

عکس تاریخی از سیرک
این عکسی از گردهمایی عجیب غریب هاست، از برادران Ringling و سیرک بارنام و بایلی در سال ۱۹۲۲٫٫ تمام فیل های برادران Ringling بعد از اعتراض حامیان حیوانات به خاطر رفتارهای وخشتناک باحیوانات، به صورت قانونی از نمایش در سیرک بازنشسته شده اند.
این گروه عجیب در دهه ۹۰ شهرت زیادی کسب کردند، برخی از آنها خودشان را عجیب و غریب درست می کردند ولی برخی از آنها به خاطر بیمارهای خاص شکل عادی نداشتند. حتی گاهی اوقات مردمی که ناتوانایی جسمی یا ظاهر عجیبی نسبت به بقیه داشتند برای اجرا در سیرک دزدیده می شدند.

freaks-45515.jpg 

علم برق گرفتگی
این عکس شگفت انگیز لحظه ای گرفته شده که Duchenne de Boulogne عصب شناس از الکتریسیته بر روی صورت مردی استفاده می کرد تا مکانیزهای ماهیچه های صورت او را تشریح و مطالعه کند. او یکی از پایه گذاران عصب شناسی در فرانسه بود. اگرچه ممکن است آزمایش های او طبق استانداردهای امروزی غیراخلاقی به نظر برسد، اما آنها به آشنایی و فهم بیشتری نسبت به بدن انسان رسیدند. ما فقط باید خوشحال باشیم که جزو یکی از آزمایش کنندگان او نبودیم!

Electrocution1-64312.jpg 

بیشتر بدانید : عکس های زیرخاکی که برای اولین بار درعمرتان می بینید!!

بیشتر بدانید : با تماشای این عکس های دیدنی تاریخی در گذشته سفر کنید!

بیشتر بدانید : ۱۵ عکس حیرت‌انگیز از جنگ جهانی دوم که شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد!

بیشتر بدانید : عکس های فوق العاده کمیاب و قدیمی که نگاه شما به گذشته را تغییر خواهد داد! قسمت اول

بیشتر بدانید : گزارش تصویری: قدیمی ترین عکس های تاریخ!

 

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 59017 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها