جدیدترین سایت

جنجال ها و حاشیه های اختتامیه جشنواره تلویزیونی جام جم + عکس - جدیدترین سایت

مسابقه کاربران برتر فایل ناب
تنظیم شرایط محیطیفایل ناب | ایجاد فروشگاه فایل

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید

هفت دوره از مسابقات فایل ناب را در کنار شما کاربران عزیز بودیم و تلاش کردیم که با جوایزی هرچند کوچک ، قدردان زحمات و تلاش های شما عزیزان باشیم. در بهار 96 هم با هشتمین دوره از مسابقات فایل ناب در کنار شما خواهیم بود و همه با هم تلاش خواهیم کرد که در مسیر موفقیت پیش قدم باشیم.

جوایز ویژه بازاریاب های برتر:
بیش از 300 بازاریابی: 100,000 تومان
بیش از 600 بازاریابی: 250,000 تومان
بیش از 900 بازاریابی: 450,000 تومان

جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:
آپلود بیش از 500 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیش از 1000 فایل: 110,000 تومان
آپلود بیش از 2000 فایل: 250,000 تومان

جنجال ها و حاشیه های اختتامیه جشنواره تلویزیونی جام جم + عکس ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم در اختتامیه هم پر از حاشیه و جنجال شد. در این میان اعتراضات زیادی هم به تقسیم جوایزی صورت گرفت که هیات داوری این جشنواره مسئول انتخاب برندگان آن بود

عادل فردوسی پور انتخاب مردم / محمدرضا گلزار انتخاب مدیران شبکه ۳

امسال شبکه سوم سیما با تغییر مدیریت همراه بود و بعد از مدتی از این تغییر، مدیر جدید و جوان شبکه سوم سیما (علی فروغی) سعی داشت با اضافه کردن برنامه‌های جدید و جذب افراد شناخته شده، تغییری بزرگ در سمت و سیاق این کانال تلویزیونی ایجاد کند، در همین راستا یکی از اقدامات او برنامه «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار بود.

بیشتر بدانید : از محمدرضا گلزار و احسان علیخانی تا رامبد جوان در اختتامیه جشنواره جام جم + تصاویر

بعد از چند ماه یکی از اقدامات دیگر رئیس جوان شبکه ۳ توقف پخش برنامه نود فردوسی پور بود که باعث حرف و حدیث‌های زیادی در جامعه شد، که بعدتر به دلیل فشار زیاد افکار عمومی پخش این برنامه از سر گرفته شد.

بیشتر بدانید : جنجال های جشنواره جام جم / از انصراف مدیری تا حذف عادل!

مراسم اختتامیه پنجمین دوره از جشنواره «جام جم» سه شنبه شب (۲۱ اسفندماه) در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد. جوایز از ۲ منظر داده می‌شد: جوایزی که داوران انتخاب کرده بودند و جوایزی که از طریق آرا مردم به عنوان منتخب مردمی معرفی می‌شدند. با این وجود و با توجه به حضور چهره های مطرح و محبوب در این مراسم اما همه چیز تحت تاثیر رقابت و تفاوت های دو سوپراستار ایرانی یعنی عادل فردوسی پور و محمدرضا گلزار قرار گرفت.

عادل فردوسی پور و محمدرضا گلزار
عادل فردوسی پور و محمدرضا گلزار 

در بخش «برنامه‌های ترکیبی» داوران جایزه بهترین برنامه را به عادل فردوسی‌پور دادند و همچنین در این بخش تندیس برنامه منتخب شاخص از نگاه مردم به برنامه «نود» به فردوسی پور رسید.

بیشتر بدانید : معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره جام جم در سال ۹۷

کنایه های فردوسی پور به مدیر شبکه سه بعد از دریافت جایزه بهترین برنامه

فردوسی پور بعد از دریافت جایزه گفت:
«من خیلی خوشحالم که امسال در سخت‌ترین سال کاری ام ۲ جایزه گرفتم از استادانی که همه آنها خاک صحنه خورده‌اند. من فرزند رسانه ملی هستم و در این بیست و چند سال همیشه سعی کردم صادقانه کار کنم و خود را مدیون مردم می‌دانم. مردم همیشه به من لطف داشتند، من خیلی منقلب شدم به خاطر سختی‌هایی که در این سال کشیدم اما این جایزه، لطف مردم و سازمان برای من مثل اکسیر است.»

عادل فردوسی پور و رضا رشیدپور در اختتامیه جشنواره جام جم
عادل فردوسی پور و رضا رشیدپور در اختتامیه جشنواره جام جم

فردوسی‌پور در حرفهایی که بعد از دریافت جایزه زد به اتفاقات سال گذشته اشاره کرد درباره متوقف شدن چند هفته‌ای برنامه نود گفت:

«در سالی که در رسانه‌ام به من بی مهری شد اینکه کارم دیده شد خیلی برایم ارزشمند است من مدیون مردم هستم و نمی دانم چگونه از آنها تشکر کنم. این جایزه دوم در این سال سخت و عجیب و غریبی که سپری کردم ارزش زیادی دارد.»

و در بخش دیگری هم به قضیه تغییر و دستکاری آرا مردمی جشنواره «جام جم» اشاره کرد:

«خیلی تشکر می‌کنم از وزیر محترم ارتباطات از پلیس فتا و ستاد جشنواره و میرباقری سپاسگزارم، این جایزه را مدیون مردم هستم و به مردم تقدیم می‌کنم و امیدوارم لایق لطف مردم باشم.»

بیشتر بدانید : افشاگری وزیر ارتباطات درباره نظرسنجی انتخاب محبوب ترین برنامه سال صدا و سیما + عکس

محمدرضا گلزار از «برنده باش» به عنوان یکی از برندهای برنامه های تلویزیون گفت

در بخش مسابقه و سرگرمی تندیس و لوح جشنواره به محمدرضا گلزار برای اجرای مسابقه برنده باش رسید. گلزار در سخنانی گفت:

« در راه فکر می‌کردم اگر قسمتم بود بیایم بالا از چه کسی باید تشکر کنم. اول از همه از هیئت محترم داوران تشکر می‌کنم که این جایزه را به من دادند، از مردم تشکر می‌کنم که اعتبار سال‌ها کار در سینما و موسیقی و اخیراً در تلویزیون را از آنها دارم و حمایت مردم باعث شده تا برنده باش یکی از دو برند تلویزیون شود و از مدیران، مردم و طرفدارانم هم تشکر می‌کنم.»

بیشتر بدانید : دستکاری در سوال های مسابقه «برنده باش» و عوض شدن سوال ها روی آنتن!

محمدرضا گلزار در اختتامیه جشنواره جام جم
محمدرضا گلزار در اختتامیه جشنواره جام جم

در بخش دیگری از حرفهایش گلزار گفت: «از مدیر با درایت شبکه سه آقای فروغی تشکر می‌کنم.لطفا به افتخار آقای فروغی دست بزنید.»

بیشتر بدانید : مسابقه پرمخاطب شبکه ۳ روی ریل اشتباهات + عکس

چند نکته در این اتفاقات بالا وجود دارد: جایزه انتخاب مردمی فردوسی‌پور نشانگر این است که او همچنان هم خودش و هم برنامه‌اش محبوب است و بدون اتکا بر اتفاقات غیرمعمول و یا حمایت مدیران از او به این مهم دست یافته است و او هم می‌داند که باید قدردان این مردم باشد و از مردم تشکر کرد، اما گلزار علاوه بر تشکر از مردم از مدیر جوان شبکه ۳ (علی فروغی) و از حضار درخواست کرد برای او دست بزنند و از مدیر گروه اجنماعی شبکه ۳ (کریمان) هم تشکر کرد ، چون اگر حمایت آنها را نداشته باشد رسیدن به چنین برنامه‌ای و کسب جایزه برای آن بعید است.

حمید گودرزی در اختتامیه جشنواره جام جم
حمید گودرزی در اختتامیه جشنواره جام جم

در این مدت پخش مسابقه برنده باش آنچه که بیشتر در ذهن مردم مانده و جلب توجه کرده است در باره برنده باش بیشتر اتفاقات حاشیه‌ای است از هزینه زیاد برای شرکت در برنامه از طریق اپلیکیشن آن و اشتباه در طراحی سوال تا تغییر ناگهانی آرا و … باید از داوران این جشنواره پرسید اجرای او چه ویژگی دارد که مستحق چنین جایزه‌ای است و پژمان بازغی (کودک شو) یا حمید گودرزی (پنج ستاره) پشت سر او قرار می‌گیرند؟

بیشتر بدانید : سوال باورنکردنی گلزار/ رنگ مورد علاقه سحر قریشی؟!

خداحافظی اعتراضی پژمان بازغی از تلویزیون و «کودک شو»

پژمان بازغی در اعتراض به این تصمیم داوران در صفحه اینستاگرامش از کودک شو خداحافظی کرد و نوشت:

«کودک شو و من جایزه اصلی را از مردم گرفتیم؛ بالغ بر ۴۰۰ برنامه هر روز با شما بودیم؛ در سه سالی که گذشت تلاش کردم میزبان خوبی باشم و سعی کردیم که برنامه ای بی حاشیه و سالم بسازیم. خارج از شرایط معمول و فعلی هر روز من را به ادامه مسیری که انگار هرگز از سوی مدیران دیده نمی شد امیدوار کردید.
ممنونم که حس مردمی بودن را به من دادید. من به تک تک عوامل برنامه کودک شو افتخار می کنم؛ من به تمام مردمی که ستاره های برنامه بودند افتخار می کنم و شرمنده ام که بهترین برنامه تلویزیون از نگاه مردم بهترین مجری را نداشت. در ادامه مسیرم دلیلی برای ماندن نمی بینم؛ اطمینان دارم “کودک شو” بدون من هم حیاتش را ادامه خواهد داد. به تهیه کنندگان برنامه تبریک می گویم و آرزو می کنم به راهشان ادامه دهند.»

خداحافظی پژمان بازغی از کودک شو
خداحافظی پژمان بازغی از «کودک شو»

واکنش‌های دیگری هم به این اتفاق اهدای جوایز «جام جم» در شبکه‌های اجتماعی صورت گرفت، المیرا شریفی مجری شبکه خبر هم در واکنش به جایزه گلزار نوشت: «جایزه بهترین اجرای تلویزیونی رو یک بازیگر گرفت و بعد منت گذاشت سر تلویزیون! اصلا ما همه علاف اومدنت بودیم!»

واکنش المیرا شریفی به جایزه گلزار در جشنواره جام جم
واکنش المیرا شریفی به جایزه گلزار در جشنواره جام جم

خسرو نقیبی (منتقد سینما) نوشت: «می‌شود فردوسی پور بود و ایستاد؛ می‌شود هم محمدرضا گلزار بود (احتمالن بی‌نیاز از مال دنیا) و هم‌چنان روی سن از حاضران خواست برای درایت مدیرش دست بزنند (درایت جوان جویای نامی که تصمیم گرفته گلزار را جای عادل نماد شبکه‌اش کند) و طلبکار و خودشیفته سهم بیش‌تر از جوایز طلب کرد.»

واکنش خسرو نقیبی به جوایز جشنواره جام جم
واکنش خسرو نقیبی به جوایز جشنواره جام جم

این بها دادن گلزار به مدیر جوان شبکه ۳ (که در تقابل با عادل فردوسی‌پور) هم هست یک نکته ناخوشایند برای مخاطبان بود و باعث شد بسیاری به این قضیه واکنش نشان دهند.

قطعا تنها نکته‌ای که بعد از این مدیریت‌ها و جشنواره‌ها باقی خواهد ماند، برنامه‌ها و افرادی هستند که محبوبیت و جایزه خود را از زحمت و تلاش خود به دست آورده باشند نه از اتفاقات غیر معمول.

اگر فردوسی‌پور به چنین جایگاهی رسیده است به دلیل بیش از بیست سال فعالیت و تلاش در عرصه تخصصی خود است نه اتفاق دیگری، فردوسی‌پور در همین مراسم به منقلب شدن و بغض کردنش اشاره کرد و صادقانه دلیل آنرا هم گفت.

باید به گلزار و مدیران حامی او یادآور شد آنچه که در ذهن و خاطره جمعی مردم باقی می‌ماند عملکرد و صداقت است نه حمایت از یک شخص یا بزرگ کردن او در جهت بی اهمیت جلوه دادن دیگران.

صداقت همیشه برنده است، با جایزه یا بی‌جایزه.

بیشتر بدانید : بهنوش بختیاری: به من رای ندهید، رای شما ممکنه عوض بشه!

بیشتر بدانید : سریال ها و بازیگران نامزد جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند

بیشتر بدانید : کنایه سنگین امیرمهدی ژوله به تلویزیون و پاسخ بهنوش بختیاری به آن + عکس

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: asriran.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 58528 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.