جدیدترین سایت

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا - جدیدترین سایت

مسابقه کاربران برتر فایل ناب
تنظیم شرایط محیطیفایل ناب | ایجاد فروشگاه فایل

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید

هفت دوره از مسابقات فایل ناب را در کنار شما کاربران عزیز بودیم و تلاش کردیم که با جوایزی هرچند کوچک ، قدردان زحمات و تلاش های شما عزیزان باشیم. در بهار 96 هم با هشتمین دوره از مسابقات فایل ناب در کنار شما خواهیم بود و همه با هم تلاش خواهیم کرد که در مسیر موفقیت پیش قدم باشیم.

جوایز ویژه بازاریاب های برتر:
بیش از 300 بازاریابی: 100,000 تومان
بیش از 600 بازاریابی: 250,000 تومان
بیش از 900 بازاریابی: 450,000 تومان

جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:
آپلود بیش از 500 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیش از 1000 فایل: 110,000 تومان
آپلود بیش از 2000 فایل: 250,000 تومان

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

تا بحال در دل‌تان حسرت زندگی بچه پولدارهای تهرانی را خورده اید؟ بدون هیچ خیال اذیت دهنده ای زندگی می‌کنند و لذت می‌برند، درست میگویم؟ اما ضرب المثلی هست کـه از دست های بالای دست سخن می‌گوید.

 

بچه پولدارهایی در ایالات متحده ایالات امریکا و امارات وجود دارند کـه تمام ریچ کیدزهای تهران با تمام ماشین های لاکچری و معشوقه های شان بـه گرد پای آنها هم نمی‌رسند!

 

بیوگرافی دن بیلزریان Dan Bilzerian

دن بیلزریان با نام کامل و اصلی دن براندون بیلزریان متولد ۷ دسامبر ۱۳۸۰ یک شخصیت رسانه های اجتماعی آمریکایی ارمنی تبار اسـت. شهرت بیش از حد دن بیلزریان بدلیل پولدار بودن و سبک زندگی او می‌باشد.

 

او یکی از مشهور ترین قمارباز های آمریکایی اسـت. او در برخی فیلم‌ها و برنامه‌های تلوزیونی نیز حضور داشته اسـت، از مشهور‌ترین آنها می‌توان بـه استخراج اشاره کرد.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

انبوه پول، مدلهای زیبا و مشهور، ساعت ها و اسلحه های ساخته شده از طلا، خوشگذرانی های شبانه روزی، تفریحات نامتعارف، ماشین های فوق لوکس ایتالیایی و کسب درآمد از راه بازی پوکر؛

 

این ها چیزی اسـت کـه در اکانت های دن بیلزریان در شبکه های اجتماعی میبینید. این سبک زندگی برای تعداد زیادی از افراد فراتر از رویا اسـت، و همین موضوع باعث شهرت دن بیلزریان شده اسـت.

 

دن بیلزریان در فلوریدای ایالات امریکا بدنیا آمده و فرزند پال بیلزریان «بیزینسمن ارمنستانی-آمریکایی» و تری استفان اسـت. برادر او آدام بیلزریان نیز یک پوکر باز حرفه ای اسـت.

 

دن اصالتا ارمنستانی بوده و نیمی از اقوام او در نسل کشی ارمنستان کشته شده اند. قد این پشمالوی بـه تکامل نرسیده و دندان خرگوشی ۱۷۴ سانتیمتر اسـت. دن بدنی ورزیده و ریشی بلند دارد کـه یکی از نمادهای او محسوب میشود.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

او درسال ۲۰۰۰ وارد برنامه نیروی دریایی ایالات امریکا شد، اما بـه رغم تلاش های فراوان «و بدلیل مسائل انضباطی» نتوانست آن رابا موفقیت بـه اتمام برساند. او سپس بـه دانشگاه فلوریدا رفته ودر رشته کسب و کار و جرم شناسی مشغول تحصیل شد. او الان بـه بازی پوکر حرفه ای مشغول بوده و ثروت خودرا بیش از ۱۰۰ میلیون دلار اعلام کرده اسـت.

 

سبک زندگی منحصر به فرد دن بیلزریان

دن برای تفریح و کار خود، همواره میان لس آنجلس و لاس وگاس در معاشرت اسـت و برای این معاشرت از جت شخصی اش استفاده میکند. منبع درآمد اصلی دن بیلزریان بازی پوکر اسـت، اما بـه فعالیت های جانبی نیز مشغول اسـت.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

او طوری زندگی میکند کـه گویی هیچ محدودیت اخلاقی، مالی و حتی قانونی برای خود قائل نیست.دن بیلزریان همیشه توسط مدلهای زیبا و نیمه عریان احاطه شده اسـت کـه از سر و کول او بالا می‌روند.

 

او علاوه بر ماشین های لوکس فراوان، وانت مخصوصی برای حمل اسلحه ۲۰ میلیمتری ضد تانک خود دارد و آر پی جی را یک وسیله بازی میداند. دن در بازی پوکر قمارهای میلیون دلاری میکند.او در هنگام سوار شدن بـه جت شخصی اش از خود سلفی می‌گیرد ودر فضای مجازی بـه اشتراک میگذارد.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

دن، اغلب لباس شبه نظامی بـه تن دارد و با کپشن های طعنه آمیز خود بـه هوادارانش فخر فروشی میکند. دن بیلزریان بیش از ۲۵ میلیون فالوور اینستاگرامی دارد و بـه این موضوع بسیار افتخار می‌کند. این سبک زندگی خاص همواره با حواشی همراه بوده اسـت.

 

حقایقی در مورد دن بیلزریان

دن بیلزریان بودن اصلا کار اسانی نیست. او بـه شدت الکل و مواد مخدر مصرف می‌کند، از قوای جنسی خود بسیار کار می‌کشد، استرس بالایی را در بازی های پوکر میلیونی متحمل می‌شود، و بدلیل فشرده بودن تفریحاتش، خیلی کم استراحت میکند.

 

این سطح از عیاشی هزینه هایی در بر دارد، و قلب دن این هزینه ها را پرداخته اسـت.دن بیلزریان ۲ مرتبه در سن ۲۵ سالگی، و ۱ بار هم در سن ۳۲ سالگی سکته قلبی کرده اسـت.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

البته ظاهراً او قصد ندارد سبک زندگی خودرا برای مدارا با قلبش اصلاح کند. بـه طوری کـه پس از سومین سکته، خودش را زودتر از زمان پیشنهاد شده توسط دکتر اش از بیمارستان مرخص نموده و از فالوور های توئیترش خواست تا بر سر نمردن او ۱ میلیون دلار شرط بندی کنند.

 

دن بیلزریان به دلیل فحش دادن به فرمانده اش از نیروی دریایی اخراج شد

فرض کنید دن بیلزریان بجای پوکر بازی کردن و عشق و حال، وادار بود برای کشورش بجنگد! البته نزدیک بود این اتفاق بیافتد، اما بیلزریان خود واقعی اش را نشان داد و نتوانست دوره آموزشی نیروی دریایی را کامل کند. او ۵۱۰ روز از تمرینات سخت نیروی دریایی را پشت سر گذاشت و توانست نمره ۹۴ را از ۹۹ کسب کند.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

اما او یک روز با فرمانده خود بحثش شد و وی را بزدل «البته با لفظی بسیار زشت تر!» خطاب کرد. ارتش کشور آمریکا این طور قلدر بازی ها را پذیرا نیست، در نتیجه دن تنها کمی مانده بـه اتمام دوره، از برنامه آموزشی خود اخراج شد. البته عده ای از منابع، دلیل رسمی اخراج او از برنامه نیروی دریایی را تخطی از دستورات ایمنی در میدان تیر اعلام کرده اند.

 

گربه دن بیلزریان خیلی از شما محبوب تر است «بله خود شما دوست عزیز!»

با اسمش بال آشنا شوید! شاید علاقه دن بیلزریان بـه حیوانات خانگی امری عادی بنظر برسد، اما گربه مورد علاقه او، نسبت بـه نیمی از کاربران اینستاگرام فالورهای بیشتری دارد. گربه دن، یک پرشین کت اسـت کـه ۳ پا دارد. تعداد فالورهای این گربه «در هنگام نگارش این مقاله» بیش از ۷۰۰ هزار نفر اسـت.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

پیش از آنکه از زندگی نا امید شده و تمام عکسهای اینستاگرام خودرا پاک کنید، بـه اکانت اینستاگرام اسمش بال یک سر بزنید. این گربه واقعا بامزه اسـت. اگر دارید از حسادت می ترکید، باید بدانید کـه دن بیلزریان دو بز هم دارد «بله درست خواندید، بز!»، کـه هر کدام از آنها نیز در اینستاگرام اکانت جداگانه ای دارند.

 

رفتار دن بیلزریان با دخترها آنقدر هم دوستانه نیست

زندگی دن بیلزریان مورد تایید همه ی نیست. تعداد زیادی از افراد وی را یک زن ستیز میدانند کـه رفتار مناسبی با دخترهای اطراف خود ندارد. اگرچه خود او نیز تا حدودی بـه این موضوع اعتراف دارد،

 

اما رفتارش گویای همه ی چیز اسـت. مردی کـه یک دختر را فقط بـه این علت استخدام میکند تا در طول مسابقه پوکر در ریش او دست بکشد، احتمالا نگاهی ابزاری بـه جنس مخالف خود دارد.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

برای این کـه بیشتر تعجب کنید، باید بدانید کـه دن در یکی از برنامه های عکاسی مجله هاستلر در حال پرتاب کردن چند دختر مدل «و البته عریان» از بالای پشتبام بـه داخل استخر بوده کـه یکی از این مدل ها در لحظه آخر لباس وی را میگیرد ودر نهایت بجای افتادن داخل استخر، درکنار استخر بـه زمین برخورد کرده و پای او می شکند.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

طی حادثه ای دیگر ودر سال ۲۰۱۴، دن دریک کلاب شبانه با لگد بـه صورت مدل مشهور، ونسا کاستانو می کوبد. البته دن گفته کـه برای مراقبت از یک دختر دیگر اینکار را انجام داده اسـت.

 

یکی از افتخارات دن بیلزریان این اسـت کـه در طی ۱۲ روز با ۱۶ دختر رابطه جنسی داشته اسـت. همچنین او در توئیتی گفته اسـت کـه دخترهای زشت، چشم های وی را اذیت می‌کنند!

 

پدر دن بیلزریان به زندان رفته است

شاید بعد از دیدن سبک زندگی دن، ذهن شـما بـه سمت پدر او و نقش وی در تربیت و فراهم کردن امکانات برای دن رفته باشد. پس بهتر اسـت بدانید کـه پدر دن اغلب سال های زندگی پسرش را درکنار او نبوده ودر زندان بـه سر می برده اسـت. پال بیلزریان «پدر دن» در دهه ۸۰ میلادی معامله سهام انجام می داده اسـت.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

او بدلیل فساد مالی در خرید و فروش سهام بـه زندان محکوم شد. گفته میشود کـه پدر دن قبل از فرستاده شدن بـه زندان، تمام ثروت خود «تخمین نیم میلیارد دلار» را در پوشش حساب های خارجی و خیریه مخفی کرده تا آنرا از دست ندهد. دن تنها ۱۰ سال داشت کـه متوجه شد پدرش باید بـه زندان برود.

 

دن بیلزریان در مدرسه چهره ای منفور بوده است

دن بیلزریان می‌گوید کـه مشکلات قانونی پدرش، باعث شکل‌گیری تتفر او از ساختارهای قانونی شده اسـت. او میگوید کـه در دوران دبیرستان بـه شدت منفور و تنها بوده اسـت، زیرا همکلاسی هایش وی را بدلیل زندانی بودن پدرش مسخره می کرده اند.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

بعد از بـه زندان افتادن پدرش، دن نیز مرتبا بدلیل رفتارهای خشن خود از مدرسه اخراج می شده و وادار بوده تا در مدرسه دیگری شروع بـه تحصیل کند. دن این حس عدم محبوبیت رابا خود بـه ارتش نیز برد. پدر او دارای ستاره برنز از جنگ ویتنام بود، اما دن معتقد اسـت کـه بدلیل سابقه مجرمانه پدرش، با او در ارتش نیز بد رفتاری می شده اسـت.

 

دن بیلزریان در هالیوود هم حضور داشته است

دن بیلزریان بعنوان بازیگر و بدل کار در هالیوود حضور داشته اسـت. او در فیلم Olympus Has Fallen بدل جرارد باتلر بوده ودر فیلم هایEqualizer «درکنار دنزل واشنگتون» و The Other Woman نیز حضور داشته اسـت. اما مشکلات پیش آمده در رابطه با حضور او در فیلم Lone Survivor باعث تیره و تار شدن روابط او با تهیه کنندگان هالیوود شد.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

دن بیلزریان ۱ میلیون دلار در فیلم Lone Survivor سرمایه گذاری کرد تا بتواند یک دیالوگ ۸۰ کلمه ای گفته و بـه مدت ۸ دقیقه دراین فیلم حضور داشته باشد. به گزرش ایران ناز امّا زمانی کـه تهیه کننده تصمیم گرفت

 

تا دیالوگ وی را بـه یک جمله کاهش داده و حضور او بر روی پرده رابه کمتر از ۱ دقیقه برساند، دن نیز خشمگین شده و شرکت تهیه کننده رابه مبلغ ۱٫۲۵ میلیون دلار سو کرد. اما او از شکایت خود نیز صرف نظر کرد.

 

شاید دن بیلزریان به آن میزان که می گوید ثروتمند نباشد

دن ادعا میکند کـه حدود ۱۰۰ میلیون دلار ثروت دارد. اما تعداد زیادی از دوستان مشهور پوکر باز او «کـه احتمالا بدلیل شهرت و ثروت شان، دلیلی برای حسادت ورزیدن ندارند»،

 

اعتقاد دارند کـه این شماره ساختگی اسـت. اغلب پیروزی های او در بازی های پوکر غیر خصوصی صورت گرفته، و بیشترین میزان برد او ۳ میلیون دلار دریک شب بوده اسـت. البته زندگی دن بسیار عیاشانه و لوکس اسـت.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

اگرچه خود او نیز اعتراف دارد کـه یک پوکر باز معمولی می‌باشد، اما ادعا کرده کـه در بازی های خصوصی تا ۵۰ میلیون دلار نیز دریک شب برنده شده اسـت. اگرچه دن خانه های مجلل و زیبا، جت شخصی و ماشین های گرانقیمت فراوانی دارد، اما بسیاری معتقدند کـه همه ی این‌ها اجاره ای هستند.

 

البته اجاره خانه او در لس آنجلس، ماهیانه ۳۵۰۰۰ دلار تخمین زده می‌شود.اگرچه این احتمال وجوددارد کـه دن بـه آن میزان کـه می‌گوید ثروتند نباشد، اما همه ی اطرافیان او می‌دانند کـه بسیار دست و دل باز اسـت. او حاضر اسـت بـه دوستان خود کمک مالی کند تا رویاهای خودرا دنبال کنند.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

مثلاً بـه دوست پوکر باز خود، جی فاربر، بـه قدری پول داد کـه بتواند وارد مسابقات ملی پوکر شود. او بـه زوجی کـه چهار کودک بیمار رابه فرزندی قبول کرده بودند و همچنین بـه یک بیمار فلج، کمک مالی کرده اسـت.

 

دن بیلزریان عاشق اسلحه و تیراندازی است

اگر چرخی در اکانت اینستگرام دن بیلزریان زده و چشم خودرا از عکس دخترها برداشته باشید، احتمالا دومین چیزی کـه دیده اید، عکسهای و ویدیوهای دن در حال تیراندازی اسـت.

 

او عاشق اسلحه اسـت و مجموعه های زیادی از انواع سلاح گرم را در خانه های خود دارد. گفته میشود تقریباً در تمام اتاق های ویلاهای او، اسلحه های پر از فشنگ در گوشه و کنار افتاده اسـت.شاهدان میگویند کـه وقتی می‌خواهید وارد خانه دن شوید،

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

بادی گاردهای او بشما تذکر جدی می‌دهند کـه بـه اسلحه ها دست نزنید، چون ضامن اغلب انها باز بوده و آماده تیراندازی هستند. خود دن بیلزریان هم گفته اسـت کـه می‌ترسد روزی یک دزد بـه خانه اش وارد شده و او نتواند از میان اسلحه ها، یکی را برای کشتن آن دزد انتخاب کند!

 

دن بیلزریان زمانی دلال اسلحه بوده است

اگرچه همه ی می‌دانند کـه دن بیلزریان، ورژن واقعی تونی مونتانا اسـت، اما شاید برای تان جالب باشد کـه بدانید او، دن بیلزریان بودن رابا فروش اسلحه، و آن هم با سودهای بسیار بالا آغاز کرده اسـت.

 

اگرچه او در دوران دانشگاه و از طریق بازی پوکر هفته ای ۹۰۰۰۰ دلار درآمد داشته اسـت، اما طرز تفکر مغرورانه اش، وی را تا مرز ورشکستگی پیش برد.البته دن روش پول درآوردن رابه خوبی پیدا کرد.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

او مجموعه اسلحه های خود راکه کلا ۷۵۰ دلار می ارزیدند را درکنار هم جمع کرده و بـه قیمت ۱۰۰۰۰ دلار فروخت. سپس این پول رابه لاس وگاس برد و آن رابه ۱۸۷۰۰۰ دلار رساند. در حقیقت، دلالی کوتاه مدت و پرسود اسلحه بود کـه دن بیلزریان را در مسیر ثروت و شهرت قرار داد.

 

دن بیلزریان عاشق ریش خود است

با شنیدن نام دن بیلزریان چـه چیزی بـه ذهن تان میرسد؟ پول، پوکر، دختر، اسلحه و البته یک ریش بلند و پر پشت. خیلی پیش از آنکه هیپسترها ریش بگذارند و با آن پز بدهند، دن بیلزریان ریش داشت.

 

در حقیقت، نشستن در پشت میز پوکر با ریش بلند و یک دختر زیبا کـه مرتب در آن ریش دست میکشید، باعث شد تا ویدیوهای دن در اینستاگرام دست بـه دست بچرخد و پخش شود.دن علاقه بسیار شدیدی بـه ریش های خود دارد، تا جاییکه مقدار زیادی پول رابه خاطر آن رد کرد.

 

یکی از موسسان فیس بوک «کـه هویت او ناشناخته اسـت» بـه دن ۱۰۰۰۰۰ دلار پیشنهاد داد تا ریش های خودرا زده و صورتش رابه همه ی نشان دهد، اما دن این پیشنهاد را رد کرد. البته چند ماه بعد وادار شد برای بازی کردن دریک فیلم، ریش خودرا از ته بزند.

 

دن بیلزریان در دوران دبیرستان به جرم حمل اسلحه به زندان افتاده است

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

در دوران دبیرستان، دن آن قدر بـه پیشینه حضور پدرش در جنگ افتخار می کرده کـه یک روز تصمیم می‌گیرد مسلسل M16 وی را بـه مدرسه برده و بـه دوستان خود پز بدهد. جای تعجب نیست کـه وقتی مسئولان مدرسه متوجه این موضوع شدند، دن در دردسر بزرگی افتاد.

 

بیوگرافی و عکس های دن بیلزریان دختربازترین مرد دنیا

 

البته خود او می‌گوید چون پولدار بودم برایم مهم نبود و آن قدر هم بد نشد!به گزارش ایران ناز دن بیلزریان قصد داشت رئیس جمهور آمریکا شود..او در ماه جون سال ۲۰۱۵ اعلام کرد کـه قصد دارد در انتخابات سال ۲۰۱۶ کاندید شود امّا در دسامبر همان سال بـه نفع دونالد ترامپ کنار کشید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 58528 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها